Aleksander Wilanowski, pionier nordic walkingu w Polsce, zaprasza na szkolenia!

Aleksander Wilanowski - instruktor szkoleniowiec zaprasza na:

TRENING INDYWIDUALNY

1h - 90 zł / 2h - 160 zł / 3 h- 220 zł

KURS NORDIC WALKING DLA KAŻDEGO (grupa)

3h - 90 zł od os.
Chciałem podzielić się z Tobą moim MARZENIEM. Otóż chciałbym żeby na polskich ścieżkach zaroiło się od osób, ktore do nordic walkingu podchodzą nie tylko jak do spaceru, ale również jak do sportu. Nie bójmy się zmęczenia, szybkiego oddechu, bicia serca i potu na czole. Nie rezygnujmy z prawidłowej techniki tylko dlatego, że jest męcząca. Do dzieła, czas dać kijkom wycisk!
Nazywam się Aleksander Wilanowski i zapraszam Cię na moje Szkolenie Nordic Walking Dla Każdego!


PO LATACH OBSERWACJI WIEM, ŻE...


... 90% osób nie ma problemu z opanowaniem podstawowych zasad techniki w ciągu kilkunastu minut pierwszego treningu. Trudności pojawią się wtedy, gdy chce się zacząć pracować bardziej zamaszyście, wydłużyć krok i zwiększyć wymach ramion w tył.


NA TYM SZKOLENIU DOWIESZ SIĘ JAK...


... zmaksymalizować efekty swojego marszu, szybciej i łatwiej osiągnąć interesujące Cię efekty (lepsza kondycja? odchudzanie? dłuższe dystansy? szybsza rehabilitacja?). Zobaczysz jak korzystna i przyjemna może być prawidłowa rozgrzewka. Poznasz techniczne triki, które wspomogą zakres Twoich ruchów i ułatwią marsz. Wzbogacisz swoją wiedzę o ciekawe ćwiczenia siłowe i rozciągające.


PO SZKOLENIU ZASKOCZY CIĘ...


... Twoje tempo marszu oraz samoistnie rosnący dystans tras treningowych! Odkryjesz w sobie większą motywację, pewność siebie i ogromną satysfakcję ze zdobywania kolejnych celów.

DODATKOWO OTRZYMASZ:
- certyfikat uczestnictwa w szkoleniu
- stały rabat na zakupy w NordicSklep.pl
- rabat na kolejne szkolenia, imprezy i wyjazdy
- sprzęt do ćwiczeń na czas szkolenia
- dawkę endorfin - bez limitu :)