Aleksander Wilanowski, pionier nordic walkingu w Polsce, zaprasza na szkolenia!

NASI ABSOLWENCI TO NASZA DUMA:


Paulina Ruta - prezes Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking, organizatorka wielu projektów promujących nordic walking w całej Polsce, organizatorka Mistrzostw Polski i Miedzynarodowych Mistrzostw nordic Walking w Złotoryji i w Jakuszycach.


Michał Zarębski - założyciel szkoły nordic walking w Częstochowie, organizator Jurajskiego Pucharu Nordic Walking, misztrz polski instruktorów.


Marcin Spitalniak - organizator Mistrzostw Wrocławia, prezes Stowarzyszenia Promocji Sportu FAN


Jan Janota - dr. n. przyr. w Górnośląskim Centrum Kardiologicznym wraz z 30 osobowym zespołem rehabilitantów, organizator konferencji medycznej poświęconej nordic walkingowi.


Maciej Tracz - jeden z największych sportowych działaczy MOSIR w Łodzi, organizator treningów w których rocznie uczestniczy kilkanaście tysięcy osób. 


Ryszard Jaskólski - lekarz medycyny z duchem sportowca i działacza na rzecz poprawy zdrowia w społeczeństwie. Organizator "Wyprawy do Egiptu" - marszu nordic walking w której uczestniczą setki osób.


Jadwiga Grochowalska - prezes Polskiego Stowarzyszenia Osób Cierpiących na Padaczkę, organizatorka akcji "Zauważ mnie" oraz zawodów dla osób z niepełnosprawnością.


Marcin Szulc - założyciel największej szkoły nordic walking w Wielkopolsce a może i w całej Polsce. Organizator cyklu zawodów "Korona Wielkopolski".


Wojciech Marcinkowski - organizator zawodów nordic walking m.in. maraton i półmaraton w Lublińcu


Artur Biłek - Mistrz Polski i zwycięzca Pucharu Polski organizowanego przez Polską Federację Nordic Walking


Karol Schroder - wielokrotny zwycięzca zawodów nordic walking w całej Polsce.


Łukasz Wójcik - założyciel jednej z pierwszych i największych szkół nordic walkingu w Zachodniopomorskim.


Krzysztof Bączkowski - założyciel szkoły nordic walking w Rzeszowie, oraz szkoły Akademia Polska.


...i wielu wielu innych znakomitych osób, które przez lata wraz z nami budowały obraz polskiego nordic walkingu.OPINIE


Chciałabym podziękować za wspaniałą atmosferę na kursie, za przekazaną wiedzę w sposób  bardzo komunikatywny i rzeczowy na wysokim poziomie. 


Reczywiście Olku należysz do ludzi o tak pogodnym i promiennym usposobieniu, iż nawet zmęczenie nie miało znaczenia. Prawdą jest, iż na drugi dzień czułam zakwasy,  od podskoków  i solidnego treningu, ale  zaliczyłam 5 km marszu w cyklu "Chodzę po Łodzi, a po południu marsz z moją siostrą. No i w poniedziałek trudno mi było wstać. Jest jednak ok, wzięłam sobie wszystkie twoje wskazówki. Wiem, że muszę popracować nad lewą ręką.


Na pewno skorzystam z treningów, jeśli  tylko będą nie daleko prowadzone przez Ciebie, abyś ocenił okiem profesjonalisty.

Jeszcze raz  serdecznie dziękuję,   polecę znajomym twoją osobę jako wspaniałego szkoleniowca i człowieka.


Pozdrawiam i do zobaczenia na szlakach nord walk. JadziaWitam

Kurs był rewelacyjny zarówno pod względem organizacji jak i przekazu informacji "tutaj wielkie brawa dla prowadzącego:)". Jeszcze raz dziękuję za przekazaną wiedzę i spodziewaj się kursantów skierowanych od grupy z Owińsk:) Super pomysł z zaproszeniem niewidomego Pana, bardzo przydatna sprawa!


Pozdrawiam Mirek

Jestem zachwycona Waszym szkoleniem. Żaden sport jaki uprawiałam - basen, tenis ziemny, jazda konna, siłownia, spinning, aerobik - nie dały mi tyle co jeden weekend z kijami. Czułam mięśnie, których wcześniej nigdy nie czułam:):):) Zaraziliście mnie swoją pasją do tego wspaniałego sportu.

Pozdrawiam Was serdecznie i mam nadzieję do zobaczenia!


AlaCześć Olek!! Szkolenie było fantastyczne, koleżanki w szkole pytaja mnie jak prawidłowo chodzić z kijkami, a ja jako INSTRUKTOR odwaznie tłumaczę i pokazuję. Dzięki za zdjęcia. Pozdrawiam i do zobaczenia!!!


AsiaWitam instruktorze nad instruktorami !!! Szkolenie było bajkowe!!!

Wyniosłem z niego więcej niż z niejednych zajęć semestralnych na studiach.

Jak będę mógł - polecę cię chętnym, którzy będą chieli się wyszkolić :-)
Oby więcej takich szkoleniowców, wszystko profesjonalnie, po prostu wielkie gratulacje za wkład w pracę!!!


Szymon.


Witaj Olku :)

U mnie pierwsze kilometry już zaliczone i powiem szczerze, że męczę się niezwykle, stosując wszystkie właściwe zasady. Ból wszystkich mięśni daje mi się na razie we znaki :) Ale to chyba dobrze, to znaczy, że uruchomiłam nareszcie całe ciało do wysiłku :) Oczywiście mam jeszcze problemy z wymachami do tyłu, takimi zupełnie prostymi i wyrzutami kijków z dłoni, ale żyję nadzieją, że to się wkrótce zmieni :) Mam już pierwszych chętnych do nauki, oczywiście wśród znajomych, ale myślę że na początek to nawet lepiej.
Diękuję za miłe i niezapomniane wrażenia z tych dwóch intensywnych dni i pozdrawiam serdecznie :)

 Sylwia.


Wrażenia po kursie są bardzo pozytywne.

Kompetentnie zorganizowane szkolenie, miła atmosfera i przyjemnie spędzony czas.
Pozdrawiam.
Krzysztof


Z radością wracam do zdjęć i nagrania z zajęć, bo za każdym razem wywołuje u mnie atak śmiechu, oczywiście z samej siebie. W głowie zostały mi miłe wspomnienia a w mięśniach kilkudniowe zakwasy. Mimo wszystko ... warto było.

Było super!

Wiele z kursowych ćwiczeń już wprowadziłam dzieciakom na zajęciach z nartami biegowymi. Bardzo im się podobały. Za wiedzę, miłą atmosferę oraz możliwość doszkalania -baaardzo dziękuję.

Pozdrawiam i mam nadzieję - do zobaczenia.


Barbara


Witam Naszego Wspaniałego Instruktora Szkoleniowca,

bardzo dziękuję za te godziny szkolenia, za tą pasję, za cierpliwość. Było "ciężko"-pogoda piękna ale ze względu na mróz bardzo zmarzły mi ręce. Dzięki materiałom będę mogła przypomnieć sobie wszelkie cenne wskazówki. Dziękuję również za zaproszenie-gdybym chciała jeszcze pochodzić pod fachowym okiem.


Basia


Buenos noches senior Instructor Olek :)
WIELKIE DZIĘKI za te dwa mroźne ale bardzo bogate w informacje
i instruktarze dni. Przeleciały błyskawicznie ! Pogoda choc nie rozpieszczała, wcale nie przeszkadzała. Z kijami staram się chodzić jak tylko chwilę znajde.


Bartek


Szkolenie było naprawdę super, niestety na drugi dzień poruszanie było troszkę utrudnione, ale to tylko zachęca do dalszego chodzenia:) Bardzo pozytywnie:)
Pozdrawiam Natalia.


Dzięki serdeczne za super zdjęcia (tylko szkoda że tak kiepsko na nich wyszłam hehehhehe) Samopoczucie w porządku , baterie naładowane na maxa , ambitnie pracuje nad techniką (naprawdę zaraziłam się tymi "kijami" ) męczę nawet męża , a moja dwuletnia córa sama już naśladuje mamusie, fakt, że chodzi z łopatką i grabkami po mieszkaniu , ale myślę ,że tak też można Myślę nawet zachaczyć się o jakąś fajną grupę ludzi tu z okolic Chorzowa, jeśli możesz polecić kogoś chętnie skorzystam.
Dziękuje za świetne szkolenie, na pewno będę miło wspominać ,
no i oczywiście gorąco polecać.


Pozdrawiam KatarzynaSamopoczucie po szkoleniu doskonałe :-)  dawno nie miałm szansy tak się solidnie poruszać. Bardzo jestem ciekawa czy inni byli w stanie chodzić- z kijami lub bez- ale o własnych siłach?

Samo prowadzenie jak już wspomniałam przed wyjściem na bardzo wysokim poziomie,a i zazdroszczę dobrego kontaktu z grupą, ale to już chyba zależy od cech osobniczych. Pozdrawiam !


Dorota


Witam!
Samopoczucie po szkoleniu - super, choć mięśnie bolały :) Ale warto było
i polecam każdemu. Treningi codziennie aby technika była coraz lepsza.
Pozdrawiam


Emilia, szkolenie 01.2012.
Samopoczucie po szkoleniu  świetne i w końcu po bardzo długim czasie znowu jakieś małe zakwasy :) Już wierzę, że w czasie takiego marszu z kijami niektóre grupy mięśniowe pracują o wiele intensywniej niż w czasie jakiegokolwiek biegu.

Bez doskonalenia oczywiście się nie obejdzie, w końcu nie ma dyscypliny sportowej, w której nie trzeba systematycznie pracować nad techniką. Podejrzewam też, że używanie kijków do intensyfikacji treningu biegowego może przynieść ciekawe efekty :)

Serdecznie pozdrawiam! 


Dominika


Dołącz do grona zadowolonych instruktorów.