11.jpg - sklep nordwalk.pl reklama.jpg - baner3.jpg - 12.jpg - 5.jpg - baner2.jpg - 7.jpg -
nordic walking wroclaw band

Łódź

Łukasz Kisieliński: 693 443 336, l.kisielinski@pwsz.kalisz.pl

Sławomir Naskiewicz: 608 707 622, naskiewicz@onet.eu

Wojciech Gorgul: 501 471 781, wgorgul@wp.pl

Joanna Wojtaszek: 601 752 833, joannawojtaszek@op.pl

Monika Borkowska: 504 613 601, monika_borkowska@o2.pl

Piotr Piechota: 668 322 777,  piotr_piechota@yahoo.pl

Beata Karga: 600 039 471, k.lodz@vp.pl

Agnieszka Rudolf: 694 050 594, a.rudolf@o2.pl

Artur Szeferkiewicz: 513 517 067, artur.szeferkiewicz@gmail.com

Elwira Błaszczyk: 602 378 622, e.h.blaszczyk@gmail.com

Marcin Szylberg: 792 026 591, szylberg_m@poczta.onet.pl

Magdalena Doliwa - Górska: 506 695 200, doliwa_gorska@iso.edu.pl

Aleksandra Przybył: 661 376 856, ola.przybyl@poczta.onet.pl

Marta Kamińska: 669 412 682

Krzemiński Marek: 503 172 615, marek_krzeminski1953@o2.pl

Agnieszka Forzpańczyk: 695 485 959, mizera@toya.net.pl

Rosita Piwowarczyk: 889 828 232, rosita.piwowarczyk@wp.pl

Kamil Kacprzak: 796 880 309, kamil.kacprzak@vp.pl

Anna Rogalewicz: 607 818 933, ann-rogalik@02.pl (Konstantynów Łódzki / Francja)

Halina Wilińska: 512 443 517, halina_tkd@op.pl

Paweł Szukalski: 662 247 490, pawel@interdata.net.pl

Agnieszka Wojtczak: 662 053 862, acheta@wp.pl

Monika Tur: turr@poczta.onet.pl, 605 303 338

Sylwia Kudaj: 606 895 564

Katarzyna Okurowska: 698 611 894

Monika Kulicka: 504 264 404

Anna Rytwińska: rytwinska.anna@gmail.com, 509330919

Teresa Libiszewska Gozdan: eridan8@op.pl, 505012332

Dorota Sakowicz: 600 578 020, dorisak@wp.pl

Patrycja Wąsowska: 662 702 795, patrycja.wasowska@progresmed.pl

06/26/12

Chcesz byc na bieżąco?

 

Polub  nasz profil na facebooku.

 

 

 

 

 

10/29/09

Akceptujemy kartę MULTISPORT i kartę rabatową BENEFIT

 

Treningi nordic walking z kartą benefit za darmo.