11.jpg - sklep nordwalk.pl reklama.jpg - baner3.jpg - 12.jpg - 5.jpg - baner2.jpg - 7.jpg -
nordic walking wroclaw band

Brzeg

Agnieszka Bucma: 784 241 247, mirabella24@wp.pl

07/18/14

Marsz dookoła świata

 

Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Ludzi Cierpiących na Padaczkę w Sławnie zaprasza  do udziału w   przygotowywanym  przez Nasze Stowarzyszenie „MARSZU DOOKOŁA ŚWIATA „ który odbędzie się w dniu 11 października 2014 w Stargardzie Szczecińskim.

 

Jest to imprez ogólnopolska w której wezmą udział pasjonaci Nordic Walking z całej Polski . (zapowiedziały się całe Grupy ‘nordikowców” jak również osoby indywidualne.)

W tej imprezie pragniemy ,aby wszyscy którzy wezmą w niej udział ,solidaryzowali się poprzez swoje Uczestnictwo z chorymi na Padaczkę .Przewidujemy ,że aby pokonać wspólnie 40.075 km weźmie w nim udział od 300 do 5.000 zawodników ,którzy pokonają różne etapy w miarę swoich możliwości. Jednocześnie warto nadmienić ,że przy tej okazji możemy ustanowić rekord Świata w ilości osób i ilości km pokonanych przez pasjonatów Nordic Walking. Zapraszamy do udziału w Marszu całe rodziny , tych których pasją jest w Nordic Walking, jak również tych którzy Nordic walking traktują jak rekreacje(spacery z kijami). Główny darczyńca i firma wspierająca od lat nasze działania przekaże (już są wykonane) specjalne pamiątkowe monety z logo imprezy oraz z zaznaczeniem ,że odbyła się w Stargardzie Szczecińskim . Dodatkowo właśnie ten darczyńca wykona także specjalne okolicznościowe Mapy Świata z logami organizatorów i partnerów Naszego Marszu.

Wszyscy darczyńcy mogą Podczas imprezy promować się ustawiając swoje stoiska, balony reklamowe lub przekazując dodatkowo gadżety reklamowe które zostaną przekazane do pakietów startowych dla uczestników.

Mamy nadzieje ,że będzie to niezapomniana ,jedyna w swoim rodzaju impreza, która na stałe wpisze się w kalendarz imprez stanowiących wspaniałą promocje Nordic Walking i Naszych działań

zapisy lada dzień :))

--
Jadwiga Grochowalska
Prezes Zarządu Oddziału Polskiego Stowarzyszenia Ludzi Cierpiących na Padaczkę
ul.Tuwima 16
76-100 Sławno
tel.508 623 098

 

 

 

06/26/12

Chcesz byc na bieżąco?

 

Polub  nasz profil na facebooku.

 

 

 

 

 

10/29/09

Akceptujemy kartę MULTISPORT i kartę rabatową BENEFIT

 

Treningi nordic walking z kartą benefit za darmo.